Kampania społeczna “Żyję Świadomie” – rozkład jazdy na październik!

Kampania Społeczna „Żyję Świadomie” to społeczny ruch realizowany przez Fundacje Na Rzecz Świadomego Życia. W projekcie pragniemy dzielić się z Wami nie tylko czysto naukową wiedzą, ale również kształtować właściwe wzorce postępowania i wpływać na pozytywny odbiór świata.

W projektach, „zdrowie” i „świadome życie” realizuje się poprzez holistyczne podejście do życia człowieka, w którym nieodłącznymi elementami są pozytywne nastawienie do rzeczywistości oraz umiejętność wprowadzania do swojego życia zasad, dzięki którym można żyć długo, zdrowo i szczęśliwie.

Kampania „Żyję Świadomie” została utworzona przez kilka osób. Jednym z głównych przedstawicieli był człowiek o niesamowitej charyzmie – dr Piotr Kardasz – biolog, pedagog, twórca wielu publikacji naukowych. Podczas swoich prelekcji, często podkreśla, że małe zmiany nawyków, prowadzą do ogromnych zmian w dalszym życiu.

Podczas wykładów realizowanych przez Kampanię „Żyję Świadomie” podejmuje się fundamentalne tematy dotyczące zdrowia człowieka. Wśród nich są m.in.:

1. Jak radzić sobie z zagrożeniami współczesnego życia?
2. Jak walczyć z pasożytami, boreliozą, chorobami układu krązenia i stawów?
3. Jak skutecznie odtruwać organizm z toksyn i odbudować prawidłową florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym?
4. Jak skutecznie wzmocnić system odpornościowy i bronić się przed nowotworami?

Kampanię “Żyję Świadomie” wspiera Magazyn Estilo. Podobnie jak Fundacja Na Rzecz Świadomego Życia uważamy, że Żyć Świadomie, to nie tylko zdrowie nad którym priorytetowo się skupiamy, to również pozytywne nastawienie do życia i zasady, według których chcemy się kierować – aby życie było długie, zdrowe i szczęśliwe. Dlatego właśnie promujemy taki styl życia!

Z ramienia Magazynu Estilo cyklicznie prelekcje prowadzi nasz Ekspert – “poszukiwacz zdrowia” Krzysztof Mencel. Trener programów rozwoju personalnego dla firm i osób indywidualnych, coach zdrowia, pasjonat ekomedycyny i ekofitness, znawca naturalnych terapii zdrowotnych. od 20 lat poszukuje harmonii w życiu, recepty jak połączyć sferę biznesu ze zdrowym stylem życia i rodziną. Twórca i promotor innowacyjnej metody „10 kroków do idealnego zdrowia”.

Jego konferencje dotyczą psychosomatyki, i roli stresu w powstawaniu chorób. Medycyna akademicka nie zna odpowiedzi na to pytanie. Medycyna naturalna uważa, że tracimy je w wyniku niezdrowego stylu życia oraz nadmiaru toksyn. To prawda, ale tylko częściowa.

Dlaczego bowiem, jeśli mamy 100 osób, które dokładnie tak samo żyją – kilka z nich dotknie cukrzyca, kilka choroby tarczycy, a inne nowotwór? Wszystko staje się jasne, jeśli w modelu powstawania chorób uwzględnimy również rolę umysłu i stresu. Obecnie cierpimy głównie na tzw. choroby degeneracyjne lub autoimmunologiczne, takie jak: nowotwory, choroby stawów, układu krążenia, itd. Charakteryzują się wysokim poziomem autoagresji, czyli wygląda to tak, jakbyśmy niszczyli swoje własne zdrowie. Skoro umysł steruje wszystkim procesami w ciele, to oznacza, że ma on duży udział w powstawaniu i rozwoju tych chorób. Na konferencji dowiesz się, czym jest oś zdrowia, na której powstają choroby, Psychosomatyka to już nie teoria, ale sprawdzona wiedza naukowa.

Jeśli pragniesz poznać w pełni holistyczny (ciało, umysł i emocje) model zdrowia oraz praktyczne sposoby profilaktyki chorób zapraszamy na konferencje prowadzone przez Eksperta Estilo. Poznaj 10 Złotych Zasad Zdrowia.
 

Zapisz się na konferencję! Plan na październik poniżej!


(Kliknij i wybierz dogodny termin oraz lokalizację)


 

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress