Simrit Kaur z zespołem – światowa trasa koncertowa 2018 “Songs of Resilience”

„Songs of Resilience” – 2018 Światowa Trasa Koncertowa Simrit Kaur z zespołem. Jedyny koncert w Polsce
Warszawa 15 wrzesień 2018, godz. 19.00

Hipnotyczna, tajemnicza, poruszająca, na długo zapadająca w pamięci…

Jej głos jest uznawany na świecie za hipnotyczny, uzdrawiający, majestatyczny i na długo zapadający w pamięci. Jej utwory znalazły się na szczycie światowych list przebojów, włączając w to pierwsze miejsce na iTunes i pierwszą dziesiątkę w zestawieniu magazynu Billboard. Jest kobietą renesansu, która jest znana ze swojej rewolucyjnej innowacyjności w dziedzinie muzyki, a także niezaprzeczalnej zdolności „zarażania” słuchaczy przekazem pełnym humanizmu, wiary w potencjał samouzdrawiania oraz miłości zawartym w jej utworach. Podczas jej występu szybko zorientujesz się, że nie jest to zwykły koncert. Zaczynając od mistycznych dźwięków, poprzez hipnotyczne rytmy, światowej klasy muzyków, aż po hipnotyzujący głos Simrit…. Przygotuj się na niezwykłą podróż!

Dla Simrit śpiewanie to nie tyle występ, co oddawanie czci Boskości. Jej głos, jej muzyka i jej przekaz odzwierciedla oddanie, które zdaje się być da niej tak naturalne. To oddanie to dar i wyjątkowy talent, który pomaga słuchaczom zatopić się w lekkości istnienia i świadomości, która jest tak niezbędna dla ludzkości w tych czasach” – Snatam Kaur

„Niektórzy artyści potrafią głęboko zaangażować publiczność w starożytne medytacje – niezależnie od tego, czy mają do czynienia z miłośnikami muzyki pop czy też publiką teatralną. I jednakowo zainspirować ich słowami dawnych wschodnich mędrców. Są też tacy, którzy posiadają zdolność jednoczesnego angażowania i kojenia, a zarazem mają ucho do wyłapywania brzmień, które łączą ze sobą różne kontynenty i dusze. Urodzona w stolicy Grecji wokalistka i autorka tekstów Simrit Kaur, adoptowana i wychowana na południu USA, należy do tych właśnie artystów” – Rock Paper Scissors

„Po pierwsze, jestem gorąca fanką Simrit. Po raz pierwszy, gdy zobaczyłam ją na żywo, pomyślałam – Kurczę, ona jest jak wokalistka punk-rockowa. Nie wiem czemu tak pomyślałam, ale to skłoniło mnie do zapoznania się z jej muzyką. Jej wyczucie melodii, jej energia i jej muzykalność wyróżniają ją z tłumu innych. Dla mnie jest ona głosem naszych czasów” – Belinda Carlisle

Jej energia i muzyka posiada zdolność dogłębnego poruszania odbiorców, rozumienia ich i zabierania w głęboką, duchową podróż. Znana na całym świecie za swój urzekający głos i przekazywanie czystej miłości poprzez dźwięk, jest także ceniona za nowe brzmienia w muzyce duchowej, które leczą i pomagają skontaktować się z naszym wewnętrznym potencjałem.

Jest prawdziwą kobietą renesansu i dyrektorką własnej firmy nagraniowej SIMRIT KAUR MUSIC, LLC. Urodzona w Grecji Simrit Kaur jest spadkobierczynią linii śpiewających greckich kobiet – poczynając od jej prababki aż do jej matki – która była zbyt młoda, by się nią opiekować. Jako osierocone niemowlę Simrit trafiła do greckiej rodziny mieszkającej w Stanach na amerykańskim południu i była wychowywana w otoczeniu greckiej kultury w Południowej Karolinie.

W toku jej wychowania do rodziny dołączył niepełnosprawny brat, który także został zaadoptowany z innej greckiej rodziny. Jako sierota wychowana w otoczeniu osób niespokrewnionych od dziecka posiadała zrozumienie prawdy, jak ważne i głębokie może być połączenie z innymi na płaszczyźnie serca i duszy. Jej głos był tym, co zawsze uważała za najważniejszy łącznik z sobą samą i innymi.

Jedna z płyt „Revcolution” to odwaga bycia tym, kim naprawdę jesteśmy…… wyrażania naszej prawdy, nawet gdy towarzyszy nam lęk….bycia autentycznym, niezależnie od tego, co ludzie mówią czy myślą. Jest siłą, która pozwala nam kroczyć samotnie wiedząc, że nie jesteśmy sami, a także siłą, by podążać razem w kierunku nieznanego…..

Simrit jest znana ze swojej głębokiej relacji z muzyką i rytmem, a do tego nigdy nie przestaje inspirować i dostarczać autentycznych i wciąż nowych doznań, wydając kolejne albumy czy organizując koncerty. Poprzez swoją naturalną relację z muzyką, zaprasza odbiorcę do świata pełnego cudowności i tajemnicy. Jej muzyka przywołuje i łączy głębię tego, co święte i antyczne, z tym, co nowoczesne. Jednocześnie te ponadczasowe dźwięki wprowadzają słuchaczy w to, co wielu z nich określiło jako tzw. odmienne stany świadomości, a do tego pomagają w skontaktowaniu się z głębią własnego człowieczeństwa i potencjałem samouzdrawiania.

Simrit jest uczennicą, osobą praktykującą oraz certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini i Naad Jogi (nauki nt. Dźwięku i świadomości). Jest także certyfikowanym nauczycielem Reiki II stopnia. Jej wysoko ceniony kurs dotyczący Jogi i dźwięku pt. „ The Supreme Sound” jest przedmiotem studiów na całym świecie. Simrit nagrywa płyty, komponuje, jest producentką muzyki, a także jeździ po całym świecie wraz z zespołem dając koncerty i prowadząc warsztaty.


Kiedy:
15 wrzesień 2018 godz. 19.00
Na koncert wpuszczamy od godz. 18.15

Gdzie:
Teatr Palladium
ul. Złota 9
Warszawa Centrum
http://www.teatrpalladium.com/

BILETY:

dostępne na stronie – KONCERT

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress