Ogólne warunki sprzedaży:

 

1. Przedmiotem sprzedaży wysyłkowej sa towary zamieszczone w sklepie w momencie składania zamówienia. Zamieszczona w sklepie oferta pozostaje aktualna do wyczerpania zapasów.Oferta specjalna realizowana jest na indywidualne zamówienia, jest propozycją sprzedaży i nie jest przedmiotem sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

2. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia wzbudzajacego watpliwości. Zamówienia nie zawierajace dokładnego kontaktu nie będą realizowane.

3. Umowa sprzedaży wysyłkowej zostaje zawarta w momencie złożenia zamówienia droga elektroniczną – dokładnie wypełniony formularz sklepowy odesłany drogą elektroniczną.

4. Kupujący, w przyadku wybrania płatności kurierem ponosi koszt nadania przesyłki kurierskiej zgodnie z aktualnymi stawkami sklep.estilomagazine.pl (tj. przedpłata: 12 złotych lub płatność za pobraniem: 20 złotych) przy wybraniu opcji dostarczenia za pomocą Poczty Polskiej koszty ponosi Sprzedający (tj. skelp.estilomagazine.pl)

5. Odmowa przyjecia przesyłki wysłanej za pobraniem oznacza że towar powraca do sprzedajacego a kupujący zostanie obciążony podwójnymi kosztami przesyłki.

6. Realizacja zamówienia gdy kupujący wybiera wpłatę na konto bankowe zostaje dokonana po zrealizowaniu przelewu na konto sprzedajacego (kwota zgodna z wielkością zamówienia wraz z kosztem ewentualnej przesyłki kurierskiej).

7. Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie maksymalnie 3 dni od daty jego wpłyniecia za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w wyżej wymienionym terminie zamawiający zostanie o tym poinformowany.

8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane są tylko na podstawie spisanej wraz z kurierem pisemnej reklamacji.

9.Wysatwiamy faktury VAT, rachunki, paragony.

10. Zobowiązujemy sie do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą 1997 “O ochronie danych osobowych”. Przekazane nam informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do realizacji złożonego zamówienia.
Wpłynięcie zamówienia zostanie potwierdzone automatycznie wygenerowanym e- mailem.
W przypadku braku takiego potwierdzenia prosimy o kontakt z działem obsługi klienta (kom. 601 826 097)

Sposoby płatności:

Przelew bankowy na konto sprzedającego:
ProHumaNature sp zoo

ul.Hafciarska 52B
04-725 Warszawa

PL77 1050 1025 1000 0090 7344 8640 ING

Biuro handlowe:
email: sklep@estilomagazine.pl

Klient dokona wpłaty w wysokości odpowiadajacej kwocie zamówienia wraz z kosztami ewentualnej przesyłki oraz transferu bankowego. Realizacja zamówienia nastąpi po wpłynieciu nalezności na konto Sprzedajacego.
* Przesyłka “za pobraniem” – Opłata przy odbiorze
Koszty związane z wysyłką pokrywa zamawiajacy. Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu od klienta mailowego potwierdzenia zamówienia.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress