Ogólne warunki sprzedaży:

1. Przedmiotem sprzedaży wysyłkowej są towary zamieszczone w sklepie w momencie składania zamówienia. Zamieszczona w sklepie oferta pozostaje aktualna do wyczerpania zapasów. Oferta specjalna realizowana jest na indywidualne zamówienia, jest propozycją sprzedaży i nie jest przedmiotem sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

2. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości. Zamówienia nie zawierające dokładnego kontaktu nie będą realizowane.

3. Umowa sprzedaży wysyłkowej zostaje zawarta w momencie złożenia zamówienia droga elektroniczną – dokładnie wypełniony formularz sklepowy odesłany drogą elektroniczną.

4. Kupujący, ponosi koszty dostawy zgodnie z aktualnym stawkami:
w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej koszt 12 złotych (przedpłata)
w przypadku wyboru przesyłki listownej Poczty Polskiej koszt 3.30 zł (przedpłata).

5. Realizacja zamówienia zostaje dokonana po zrealizowaniu przelewu na konto sprzedającego (kwota zgodna z wielkością zamówienia wraz z kosztem przesyłki). Na przelew czekamy 7 dni, po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

6. Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od daty jego wpłynięcia za pośrednictwem firmy kurierskiej lub 4 dni roboczych za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w wyżej wymienionym terminie zamawiający zostanie o tym poinformowany.

7. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane są tylko na podstawie spisanej wraz z kurierem pisemnej reklamacji oraz informacją wysłaną na adres redakcja@estilomagazine.pl.

8. Wystawiamy faktury VAT, rachunki, paragony.

9. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą 1997 “O ochronie danych osobowych”. Przekazane nam informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do realizacji złożonego zamówienia.

10. Wpłynięcie zamówienia zostanie potwierdzone automatycznie wygenerowanym e- mailem, w przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt na adres mailowy redakcja@estilomagazine.pl

Sposoby płatności:

Przelew bankowy na konto sprzedającego:
ProHumaNature sp z. o o
ul.Hafciarska 52B
04-725 Warszawa

Nr konta: PL77 1050 1025 1000 0090 7344 8640 ING

kontakt email: redakcja@estilomagazine.pl

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress