Prestiżowe nagrody Perfect Spa Awards rozdane!

13 lutego w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się gala finałowa jubileuszowej 10. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2018. Zwycięskie statuetki wręczało znakomite grono gwiazd, wśród nich: Marieta Żukowska, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Anita Sokołowska, Izabela Kuna, Mariola Bojarska, Beata Chmielewska–Olech, Renata Dancewicz, Lidia Popiel, Aleksandra Hamkało, Natalia Kukulska, Katarzyna Żak i Jarosław Kret, a także w imieniu prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej – Jacek Janowski, dyrektor departamentu promocji turystyki krajowej. Imprezę poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno, a uroczystość uświetnił znakomity, musicalowy występ zespołu Studio Accantus.

Nagrody przyznano w 22 kategoriach. W kategorii Perfect SPA International, wyróżniono hiszpański kompleks SHA Wellness Clinic w Alicante oraz Czeski Alchymist Grand Hotel w Pradze. Polskich zwycięzców wyłoniono na drodze głosowania internetowego, w którym oddano ponad 42 tys. głosów. Wśród laureatów znalazł się Hotel Aurora Family SPA w Międzyzdrojach, który uznano za najlepszy w kategorii hoteli SPA nad morzem. Nad jeziorami triumfował obiekt funkcjonujący zaledwie od siedmiu miesięcy – Notera Hotel SPA Bory Tucholskie, a w górach wygrał Hotel Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie–Zdroju. W centrum był remis – zostały nagrodzone dwa obiekty: Pałac i Folwark Łochów oraz Afrodyta Biznes SPA w Radziejowicach. Warszawskie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie już drugi raz z rzędu odebrało nagrodę w kategorii Perfect Day SPA.


Wśród nagrodzonych znaleźli się również laureaci wybierani przez 14-osobową kapitułę złożoną ze specjalistów z branży SPA Wellness:

Najlepszy Resort SPA – Czarny Potok Resort & SPA
Najlepszy Sieciowy Hotel SPA – Hotel Mercure Kasprowy
Najlepszy Holistyczny Hotel SPA – Manor House SPA – Pałac Odrowążów
Najlepsze Uzdrowiskowe SPA – Mineral Hotel Malinowy Raj
Najlepsze Medical SPA – Columna Medica, to już trzecia z rzędu dla tego obiektu, przyznana rok po roku
Najlepszy Historyczny Hotel SPA – Pałac Żelechów
Najlepszy Hotel SPA dla Rodzin – Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Najlepszy Romantyczny Hotel SPA – Heron Live Hotel
Najlepszy Hotel SPA dla Aktywnych – Hotel Kocierz & SPA

Najlepsze Miejskie SPA – Fabryka Wełny Hotel & SPA
Najlepszy Wellness Hotel – Hotel Dębowy Biowellness & SPA
Najlepszy Hotel SPA dla Biznesu – Nosalowy Dwór Resort & SPA
Najlepszy Butikowy Hotel SPA – Talaria Resort & SPA
Najlepszy Nowy Hotel SPA – Hotel Barczyzna Medical SPA
Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem – Hotel Aquarion
Najlepsze Day SPA – Klinika La Perla SPA Warszawa


Głosami internautów i jurorów głosujących w konkursie Perfect SPA Awards, a także gości wyrażających swoje opinie na najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych wyłoniono też „najlepszego z najlepszych” – Best SPA Hotel 2019 został Odyssey ClubHotel Wellness SPA.

scena z: Marieta Żukowska, Anita Sokołowska, Katarzyna Żak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Z okazji 10. edycji Perfect SPA Awards oraz 15-lecia Magazynu Eden, przyznano też nagrody specjalne dla wyróżniających się w branży osób, firm i obiektów. Tytułem Perfect SPA Creator uhonorowano Urszulę Peryt-Patrzałę, prezes firmy Thalgo Polska, która w tym roku również obchodzi jubileusz – 25-lecia. Nagrodzono też firmę BTL Polska oraz hotele: Warszawianka, Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim, Słoneczny Zdrój z Buska-Zdroju i Villa Park w Ciechocinku. Na koniec gali na gości czekał wielki urodzinowy tort. Gala Perfect SPA Awards po raz kolejny wyznaczyła wysoką poprzeczkę tym wszystkim, którzy chcą w tej branży konkurować z najlepszymi. Okazała się wielkim medialnym sukcesem, a wszyscy goście wychodzili z niej w wyśmienitych nastrojach, obiecując, że za rok będą chcieli tu wrócić.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress