Numer 6/2014

Życie jest piękne! To hasło, z którym „e!stilo” utożsamia się od dawna. W czasie świąt Bożego Narodzenia staje się również magiczne. To nie tylko czas prezentów, które oczywiście pomożemy Ci wybrać w dziale „Pomysł na świąteczny prezent” i „Nasze inspiracje prezentowe”, ale wyjątkowy czas zadumy. Wigilijny stół to często jedyna okazja do spotkania najbliższych, możliwość rozmowy o rzeczach ważnych, ale także okazja do radości i śmiechu.

Do tego pierwszego tematów Wam nie zabraknie, gdyż teksty „Człowiek to nie tylko ciało” czy „Demokratyzacja dobroczynności” na pewno zapoczątkują ciekawą dyskusję. Radosnych przemyśleń natomiast dostarczy Wam artykuł Emilii Żurek „Life is for enjoyment”. Ja za każdym razem po lekturze tego działu jestem bardziej uśmiechnięta i mam ochotę na pozytywne zmiany. A jeśli o zmiany chodzi, to nie ma nic lepszego niż postanowienia noworoczne. Zgodnie z duchem „e!stilo” zmiany powinny być jedynie na lepsze! Dlatego dla każdego śmiałka, który gotów jest na zdrowe życie, stworzyliśmy nowy dział „Poszukiwacze zdrowia”. Nie myślcie jednak, że znajdziecie tu złoty środek i zdrowotne triki, żeby poczuć się lepiej przez chwilę.

Tu dopiero zaczyna się przygoda, która może odmienić całe Twoje życie… A jeśli nie macie pomysłu, jak w tym roku lekko urozmaicić swoją świąteczną kuchnię, polecam „Kuchnię bez pszenicy”, która zaskoczy Was smakowitymi przepisami. Ten cudowny zimowy czas na łamach magazynu dzielimy z wyjątkową aktorską parą, Olgą Borys i Wojtkiem Majchrzakiem, którzy przez 20 lat bycia razem nie zgubili po drodze uczucia i utrzymali między sobą swoistą chemię. Zachęcam do przeczytania tego wywiadu i odkrycia, jak ważne jest wsparcie partnera. Z wielką radością oddaję w Wasze ręce ten numer „e!stilo,” który pełen jest inspirujących tekstów i pięknych obrazów. Mam nadzieję, że, tak jak mnie, wciągnie Was bez reszty i pozytywnie nastroi.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress