Numer 5/2014

Czas maluje liście w barwy złote, czerwone i żółte. Błyszczące kasztany spadają z drzew. Soczyste śliwki i słodkie jabłka zapełniają sady. Wieczory stają się długie i ciemne, choć przytulne. Deszcz szczodrze leje się z chmur i z szafy powoli zaczynamy wyjmować ciepłe swetry, płaszcze i bawełniane skarpetki. Całą sobą doskonale wyczuwam ten melancholijny nastrój. Jesień życia jeszcze daleko przede mną, ale jesienią szczególnie widzę przemijanie… Stop! Redakcja e!stilo przerywa ten nastrój zadumy i nawołuje do aktywnego dbania o siebie.

Za przykład stawiamy Annę Popek, która nie przestaje podróżować za marzeniami. Roześmiana, w ognistoczerwonej sukni opowiada o swojej karierze, wychowaniu dzieci i fascynacji naturą: „Nie można się niczego bać. Mamy tylko jedno życie”. Przygotowaliśmy dla Was nieskończoną ilość inspiracji, by było ono długowieczne, szczęśliwe i wartościowe. W każdej chwili można: zmienić zawód, przestać jeść mięso, pójść na tango, pojechać do Turcji, uszyć patchwork i mocno uściskać wnuka.

Możliwości jest wiele, wybór należy do nas. Kiedy zrobisz sobie przerwę w lekturze magazynu e!stilo, wyrusz na spacer na grzyby do lasu i poszukaj ostatnich promieni słońca przebijającego się przez gałęzie drzew. Może znajdziesz chwilę czasu, żeby pozbierać różne zioła i kwiatki i ukręcić z nich odżywczy krem? Inspiracją niech będzie wywiad z Klaudyna Hebdą, wybitną ekspertką od naturalnych kosmetyków. Jeśli jednak postanowisz nie wychodzić na jesienny chłód i usadowisz się wygodnie w fotelu pod ciepłym kocykiem, napij się ciepłej herbaty i zanurz w lekturze. Miłej jesieni. Do zobaczenia zimą.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress