Numer 4/2014

Iść, ciągle iść w stronę słońca… Mamy lato, czyli jest świetna ku temu okazja, żeby podążyć za promieniami słonecznymi. Zdjąć buty, bosą nogę postawić na piasku, o niczym nie myśleć, niczym się nie przejmować, czuć swobodę i radość. Ot, tak po prostu wrzucić na luz. Może nawet zamienić swoje mieszkanie na dom na kółkach, czyli kamper.

Po przeczytaniu tekstu Witka Zbijewskiego, doświadczonego kamperowca, nabrałam ochoty, aby kiedyś tego spróbować. Ha! To byłaby dopiero wielka zmiana! Zanim jednak wprowadzimy tą wielką, najpierw małymi kroczkami zmieniajmy swoją codzienność, dbając  o zdrowie i fajny wygląd. W lecie przyroda obdarowała nas dłuższymi dniami, ciepłymi nocami, mamy więc więcej czasu dla siebie. A przede wszystkim lato to obfitość niesamowitych składników zdrowego jedzenia.

Na moim talerzu będzie soczyście, seksownie i kolorowo. Przejdę przez łąkę, nazbieram ziół pachnących. Przekonuje mnie do tego nasz kucharz terapeutyczny Szefirek w tekście „Nasze kochane trawniki”. Potem przygotuję sałatkę, którą przyprawię pyszną oliwą. Może wyczaruję też różne cuda na bazie oleju kokosowego. Tak, uważam, że to są świetne pomysły. Czy w poszukiwaniu słońca i przygód najlepiej nie jest po prostu pojechać do Kenii? Żywiołowe, egzotyczne zdjęcia i tekst z działu Podróże są teraz wyjątkowo inspirujące. Wraz z całą ekipą e!stilo życzę zmysłowych, pełnych delikatnej beztroski, wzruszających wakacji!

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress