Numer 3/2016

Jakość naszego życia i zdrowia została w ostatnich czasach bardzo narażona na szwank w wyniku rozpowszechnienia się chorób tarczycy. Szczególnie kobiety doświadczają negatywnych skutków tej prawie epidemii. W tej chwili problem zaburzeń pracy tarczycy może dotknąć praktycznie każdego. Jednocześnie wiele problemów z tarczycą otrzymuje trudną do akceptacji notkę „nieuleczalne”. Dlatego też postanowiliśmy bardzo szczegółowo i z różnych stron przyjrzeć się temu zjawisku.

Poprosiliśmy wielu ekspertów o przedstawienie swoich poglądów na ten temat. Wygląda na to, że wcale to nie jest takie oczywiste, jak się wielu osobom wydaje. Po pierwsze choroby tarczycy nie są tak „tajemniczą” epidemią czyli mają swoje uzasadnienie, m.in. w zmianie stylu życia ludzi i wszechobecnym stresie. Jednocześnie dobrze wiedzieć, że jeśli włączymy metody naturoterapii i własną determinację, to wówczas możemy je uznać za całkiem uleczalne.

W numerze będzie można znaleźć krótką historię transformacji życiowej Mariki, wokalistki i prezenterki. Także ciekawe tematy o leczniczych ziołach z Amazonii, uwalnianiu stresu poprzez ciało, czy dobrodziejstwach makijażu mineralnego w letnią pogodę.

Dowiemy się sporo o trudnym dla wielu rodziców temacie edukacji młodzieży czyli nastolatków. Ten okres w życiu ma jednak swoje prawa i jeśli je dobrze zrozumiemy, to nie musi być to wcale okres tzw trudności wychowawczych. Trudnym wyzwaniem dla wielu kobiet jest przejście do sfery 50+ a tu okazuje się, że to dopiero początek „wszystkiego dobrego” w naszym życiu.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress