Numer 3/2014

Fioletowy bez pachnie słodko. Kwitną kasztany. Do wazonu wstawiłam konwalie. Coraz więcej słońca. Są też burze. Natura bujnie się rozwija. A co z nami? Tak jak przyroda wokół nas również pragniemy piąć się w górę, rozkwitać. Aby to się stało, musimy się zmieniać. To nie jest łatwe, bo lubimy to, co nam znane. Dla każdego, kto czuje w sobie naturalną potrzebę poprawy jakości swojego życia – stworzyliśmy program E!stilo Wellness (Challenge).

Wartością bezcenną jest zdrowie. Czy dbasz o nie? Chcemy mieć też świetną figurę. Tak jak doktor Gilbert Renaud uważam, że nie ma żadnego sensu dążyć do popularnego w mediach ideału kobiety chudej jak patyk. To marzenia są siłą napędową do zmian. Nadaj im siłę. Wierzysz, że dasz radę? – Oczywiście – przekonuje Emilia Żurek w tekście pt. „Na początku była myśl” – Wystarczy tylko wziąć odpowiedzialność za to, czego pragniemy. Ambasadorką programu E!stilo Wellness (Challenge) została Davina Reeves. Piękna, ciepła i serdeczna kobieta, miss Nowego Jorku, która wybrała życie u boku Polaka w Polsce. W naszym magazynie rozmawiamy z nią o wielkiej zmianie, na którą się zdobyła. Udowodniła, że warto, że jest to możliwe. – Małe kroki to wielkie zmiany – podkreśliła Davina.

Chcesz być szczęśliwa, wierna sobie, skromna? Taką stara się być aktorka i pisarka Iza Kuna. W wywiadzie mówi, że wychodzi jej to tak po prostu. Spróbuj się nią zainspirować! Pamiętaj, wszystko we własnym rytmie – w tym miejscu polecam wywiad z Karoliną Kudłacik. Podkreślamy też, że to, co jemy, wpływa na to, kim jesteśmy, jak działamy, jak myślimy. Mocny nacisk kładziemy na zdrową, świeżą kuchnię. Jak zawsze Irek Ciara i Marta Krawczyk przygotowali dla Was smakowite przepisy. Przeczytałam je i pomyślałam, że chyba zaraz oderwę się od pisania, i pójdę do kuchni, żeby coś ugotować.

W tym numerze oliwę stawiamy w roli głównej. Odkrywamy jej nowe, nieznane oblicze, podpowiadamy, jaką wybrać. Już za dwa miesiące wakacje. Może wybierzecie się razem z naszą dziennikarką do barwnego Maroka? Wielokrotne pobyty w tym kraju nauczyły Dominikę przyglądania się własnej samoświadomości, akceptacji siebie i miłości. Aż trudno uwierzyć, że Polska staje się najbardziej roześmianym państwem świata. O tym w swoim felietonie pisze Piotr Bielski. To już się staje.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress