Numer 2/2016

Wiosna w tym roku nie rozpieszcza nas pogodą, dlatego też tym bardziej warto aby zastosować przeróżne zabiegi wzmacniające. Testowaliśmy w Estilo wiosenną terapię regeneracyjną naturalnymi witaminami. To świetna propozycja na dobry początek cieplejszych miesięcy w roku.

Jednak wielu z nas po zimie może odczuwać pewne negatywne efekty w postaci zaokrąglonych kształtów tu i tam. Nadwaga jednak nie dotyczy tylko wybranych osób. To globalny problem całego społeczeństwa i o tym właśnie piszemy dużo w najnowszym Estilo. Jakie są tego przyczyny i w jaki sposób możemy sobie radzić z otyłością.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że otyłość zaczyna się już w dzieciństwie. A największym winowajcą tego faktu jest cukier wszechobecny w diecie dzieci. Mało kto zdaje sobie sprawę w jak wielkiej ilości produktów spożywczych znajduje się cukier lub fruktoza. To właśnie cukry stanowią zdecydowanie większe zagrożenie dla zdrowia niż tłuszcze. Jednak ograniczenie spożycia cukru nie jest takie łatwe, ponieważ on nas po prostu uzależnia. Odchudzając się często ponosimy porażki. Osiągamy chwilowe efekty, ale potem trafia nas efekt jo-jo. To dlatego że nie rozwiązujemy głębokich przyczyn psychosomatycznych otyłości.

Warto o tym pamiętać, że prawidłowa waga to nie jednorazowy wysiłek – to zmiana sposobu myślenia i nawyków. Ale nawet jak ponosimy porażkę, to też dobrze, bo porażki są nam bardzo potrzebne. Czegoś nas uczą. Ważne abyśmy podnieśli się z kolan o jeden raz więcej niż upadliśmy. Czego Państwu w życiu życzymy.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress