Numer 2/2014

Coraz więcej słońca, coraz wyższe temperatury, wiosenne powietrze… Lekką ręką rzucamy w kąt szafy grube szaliki, swetry i czapki. Zamiast ciężkich zimowych butów, zakładamy lekkie wygodne trampki, w dłoń butelka wody i możemy spacerować bez końca, łapiąc od dawna oczekiwane promienie słońca.

Redakcja E!stilo poczuła już ten wiosenny, przyjemny nastrój. I tym nastrojem chce się z Wami podzielić. Po pierwsze witamy wiosnę uśmiechem i wielkim bukietem owocowo-warzywnych smaków!  Jak na wiosnę przystało jest kolorowa i radosna, podobnie będzie wyglądało nasze menu.

Zaprezentujemy Wam przepisy na wiosnę, które podpowiedzą Wam jak być fit, jedząc przy tym smacznie i zdrowo, aby nasza droga do zdrowia była jak najbardziej naturalna. Podpowiemy jak przygotować skórę do lata w domowym Spa. Pani wiosna, jak na prawdziwą, najpiękniejszą MISS czterech pór roku przystało jest silna i świetnie sobie radzi sama.

W tym numerze, przedstawimy Wam jaka jest siła kobiety i jak potrafimy ją wykorzystywać, pomoże nam w tym nasza bohaterka numeru – charyzmatyczna aktorka, Katarzyna Bujakiewicz, która opowie nam między innymi czy kobieca przyjaźń jest możliwa w świecie gwiazd i jak zmienia się świat po urodzeniu dziecka. Oprócz tego mnóstwo, ciekawych – poważnych i z przymrużeniem oka artykułów. Podróż na Bali, crowdsourcing, dużo ciekawych książek i mnóstwo dobrej energii. Z każdym numerem staramy się Wam dawać z siebie jak najwięcej, mamy nadzieję, że Wam się podoba i będziecie dalej z nami.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress