Numer 1/2017

Jedzenie jest prawdziwą przyjemnością i potrafi być wręcz uzależniające. Poszukujemy szczególnie słodkiego smaku. Co jednak mamy zrobić jeśli kiedy przyjemność z jedzenia znika, a spożywanie posiłków staje się wręcz koszmarem? Takie doświadczenia są udziałem wielu cukrzyków. Muszą patrzeć oni na jedzenie prawie jak na swojego wroga. Albowiem każdy niewłaściwie zjedzony posiłek może spowodować u nich poważne zaburzenia zdrowotne. To jest swego rodzaju życie w ciągłym lęku, mierzenie poziomu cukru i zażywanie insuliny. Czy jednak rzeczywiście jesteśmy tak bezradni wobec tej choroby jak się powszechnie uważa?

Nasi eksperci podzielą się swoimi spojrzeniami na rozwój i terapię cukrzycy z bardzo różnych perspektyw. Według holistycznego podejścia do zdrowia, cukrzyca jest zjawiskiem nie tylko do opanowania, ale także do wyleczenia. W najnowszym e!stilo pokazujemy ujęcie zarówno podejście psychosomatyczne, jak i poruszamy rolę diety czy oczyszczania organizmu, dzięki którym możemy sobie bardzo pomóc. Jesteśmy dumni z tego, że najnowszym numerze możemy gościć twórców przepięknej, inspirującej muzyki medytacyjnej czyli zespół Mirabai Ceiba. Nie tylko ich muzyka jest piękna – oni sami stanowią żywy dowód na to, że miłość istnieje i działa w codziennym życiu. Ta miłość płynie z bliskości – na każdym poziomie egzystencji. To widać, słuchać i czuć.

W ostatnim czasie przeprowadzaliśmy intensywne testy. W Studio Sante sprawdzaliśmy bardzo innowacyjną terapię urządzeniem SCIO, które wykorzystuje technologię przyszłości (fizykę kwantową) ale umożliwia korzystanie z tego już dziś. To zadziwiający i innowacyjny system, ale wspaniale działa. Także z przyjemnością odwiedziliśmy Hotel Wellness ProVita aby zapoznać się z możliwościami pakietu Medical Check. Jak to mówią „mądry Polak po szkodzie” więc często nie chcemy za dużo wiedzieć o swoim zdrowiu. Jednak okazało się, podejście holistyczne zastosowane w tym pakiecie daje nam zupełnie inny obraz naszego zdrowia – uzbraja nas w oręż wiedzy o Sobie i daje narzędzia wspierające przywracanie w naszym życiu równowagi.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress