Numer 4/2015

Oddajemy na Państwa ręce kolejny numer e!stilo i sami jesteśmy podekscytowani jak fascynujące materiały zostały w nim przygotowane przez współpracujących z nami autorów i ekspertów.  Przede wszystkim miło nam gościć i lepiej poznać wspaniałą osobę, od wielu lat promotorkę natury i ekologii czyli Panią Magdalenę Kumorek. To ktoś, kto naprawdę żyje estilo i poprawianie świata zaczyna przede wszystkim od Siebie.

Czy zastanawiają się Państwo czasami jaki tak naprawdę jest ten świat?  Nasze zmysły podpowiadają nam, że jest bardzo „konkretny” i materialny. A jeśli to nie do końca prawda? Okazuje się, że jak przyjrzymy mu się bliżej bardzo czułym „szkiełkiem i okiem” to wówczas zobaczymy magiczny świat fizyki kwantowej, w którym okazuje się, że składamy się przede wszystkim z energii i informacji. Poznając tą przestrzeń otwieramy zupełnie nowe możliwości leczenia chorób jak i rozwoju technologii.

Poznamy troszkę możliwości nanotechologii, która wykorzystuje złoto czy srebro koloidalne dla zdrowia i urody. Być może już niedługo będziemy leczyć się z chorób przede wszystkim dzięki zmianie stanu umysłu i medycynie informacyjnej. A Terapia Psychomolekularna wspomoże nas w atopowym zapaleniu skóry (AZS).

No właśnie, a co z alergiami, które są przecież tematem tego numeru? Dowiemy się skąd w ogóle biorą się alergie i dlaczego przeżywamy obecnie epidemię chorób alergicznych. Co najważniejsze okaże się, że alergie nawet najpoważniejsze, są chorobami, z których można wyjść zwycięsko, jeśli zastosujemy innowacyjne, naturalne i niesterydowe metody.  O alergie nie powinniśmy obwiniać genetyki, lecz nas styl życia, nawyki żywieniowe czy też konflikty emocjonalne. Jeśli powrócimy do natury i przywrócimy równowagę, zaczniemy jeść zdrowsze i organiczne jedzenie czy też poradzimy sobie ze stresem, to możemy samorzutnie i szybko pozbyć się wszelkich uciążliwych reakcji uczuleniowych.  Zaskakujące dla niektórych będą informacje, że ryż, jako zboże bezglutenowe może być dla nas bardzo zdrowy.

Natomiast bardziej oczywiste wydają się porady na temat wspaniałych właściwości lipy, wzmacniającej odporność w okresie jesienno-zimowym.  Zachęcamy do lektury nowego e!stilo w długie wieczory przy filiżance rozgrzewającej, korzennej herbaty.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress