Numer 3/2015

W wielu kulturach na Dalekim Wschodzie mówi się, że ten świat jest kobietą. Oznacza to, że jest on przede wszystkim zbudowany z energii o kobiecym charakterze. Natomiast nie może on istnieć i funkcjonować bez męskiego pierwiastka. Każdy na pewno zna symbol TAO, będący harmonijnym połączeniem tych dwóch elementów. Na pewno coś jest w tym powiedzeniu.

Nadchodzi wreszcie czas mądrych i silnych kobiet. Wielki charakter i konsekwencję w życiu pokazała m.in. Anna Kalata, która potrafiła własną pracą i determinacją osiągnąć niesamowitą przemianę. Z solidnej Pani Minister zmieniła się w dojrzałą, super wyglądającą, szczupłą i radosną kobietę inspirującą innych do transformacji życia. A wszystko to jest możliwe z pomocą naturalnych, holistycznych rozwiązań. W tym numerze znajdziecie bardzo dużo pozytywnej energii kobiecej.

O swoim życiu opowiada pełna refleksji i uroku Aleksandra Nieśpielak, zachęcając nas do celebrowania chwili i zwracania uwagi na sprawy ważne. W tym numerze E!stilo także Sylwia Gliwa zaraża swoim ekologicznym sposobem na życie. Niezwykłą siłę i konsekwencję pokaże nam Ida Karpińska, prowadząca od lat wielką kampanię społeczną Kwiat Kobiecości, wspierającą walkę z nowotworami kobiecych organów.

Dowiemy się więcej o zdrowiu kobiet z punktu widzenia ajurwedy oraz biologiki, według, której nowotwory są znacznie bardziej uleczalne niż uważa medycyna akademicka. Wystarczy zrozumieć jakie konflikty stoją za powstaniem danej choroby a możemy doprowadzić do jej uleczenia. Choć to bardzo innowacyjne podejście jest oparte na wieloletnich obserwacjach i faktach medycznych, więc warto się temu bliżej przyjrzeć. Życzymy wszystkim zdrowych i radosnych wakacji.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress