Numer 2/2015

Chcesz zmieniać świat? Zacznij od Siebie. To hasło przyświeca temu numerowi E!stilo. Zmiany są nieodłącznym elementem rzeczywistości. Choć tak często ich nie lubimy, to one nadchodzą nawet jak tego nie chcemy. Chcę czy muszę? Co nas motywuje do zmian a co nam przeszkadza? Gdy zaczynamy dbać o zdrowie – okazuje się, że wszystko się zaczyna zmieniać. Pokazujemy w tym numerze np. w jaki sposób można przetransformować swoje ciało (czytaj schudnąć…) na wiele sposobów.

Dla niektórych najlepszą drogą do zmiany będzie fitness lub bieganie. Aż dwóch przystojnych mężczyzn (Tomaszewski i Karpiński) opisuje jak to pomogło im zmienić swoje życie. Dla innych – lepszą metodą wydaje się być przejście na zdrową dietę. A jeśli chcemy to zrobić kompleksowo czyli oczyścić się, wzmocnić i schudnąć jednocześnie – to wyjaśnia nam to program E!stilo Challenge, którego rozpoczynamy kolejną edycję w 2015. r.

Mamy też głębokie tematy o roli ojca w życiu dziewczynki (Emilia Żurek), mądrym chwaleniu dzieci (Dr Epsteina) i niesamowity wywiad z Dr Partapem Chauhan o zależnościach między Ajurwedą a medycyną akademicką.

A zmiany też nadeszły w E!stilo. Staliśmy się kwartalnikiem, więc będzie więcej czasu na dokładne przestudiowanie wszystkich artykułów. Jak informowaliśmy – dotychczasowi prenumeratorzy zachowują prawa do określonej ilości egzemplarzy (jeśli ktoś miał roczną – to dalej otrzyma 6 egzemplarzy.) No i ostatnia zmiana: z poprzednim numerem zakończyliśmy współpracę z Alżbetą Lenską Cieszyńską, która od półtorej roku jako Naczelna pomagała tworzyć obecny styl magazynu. Dziękujemy ci bardzo Alżbeta 🙂 Dużo wniosłaś do naszego magazynu, też dzięki Tobie jesteśmy tu gdzie jesteśmy 🙂

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress