Numer 1/2015

Bardzo się cieszę, że już po raz drugi mam przyjemność witać z Wami Nowy Rok. Od samego początku wkładamy wraz z całą redakcją mnóstwo pracy w to, aby dostarczać Wam jak najlepszy ekologiczny magazyn, ale to wydanie jest szczególne, bo znów jakby pierwsze.

Mamy Nowy Rok i każdy z nas robi noworoczne postanowienia, są przeróżne, ale najczęściej chcemy być po prostu lepsi – dokładnie tak jak E!stilo. Obiecuję, że w tym roku nadal będziemy Wam pomagać w ekologicznej drodze, będziemy Was motywować, wzruszać i rozbawiać, ale przede wszystkim będziemy pokazywać jak być E!stilo. Sami wciąż uczymy się i odkrywamy coraz to nowe aspekty zdrowego życia i specjalnie dla was poszukujemy i badamy nowe ekologiczne trendy.

Mam nadzieję, że i w tym roku będziecie nam towarzyszyć i dzielić się z nami swoimi przemyśleniami, historiami, a nawet wątpliwościami zaglądając na naszą stronę www i facebook. Sylwestrowe szaleństwo już za nami, zapraszam więc na niezapomniany karnawał w Wenecji i odkrycia jak dobroczynnie wpływa na nas taniec, a przy okazji, że bez alkoholu też można się świetnie bawić.

Nowy Rok proponujemy zacząć dietą bezglutenową, dlatego w tym numerze dowiecie się na ten temat naprawdę wiele, a jeśli macie ochotę na polską kuchnię z pomysłem i niesamowicie rodzinną atmosferę, to koniecznie przeczytajcie wywiad z naszą gwiazdą z okładki.

Anna Starmach jest przykładem na to, że warto podążać za marzeniami. Ja na pewno będą wciąż pracować nad pozytywnym myśleniem i pewnie skuszę się na porady z działu domowego SPA, bo w zimie uwielbiam siedzieć w domu pod kocem. Wam życzę w tym roku samych szczęśliwych chwil, siły do sięgania po swoje i motylków w brzuchu.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress