Numer 2/2017

Na naszej okładce zagościła niezwykłą osoba, która żyje tak, jak o tym mówi i czego naucza. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Dagmara Skalska, znana jako Pozytywna Egoistka ma zamiar prowadzić kobiety do autentycznego życia, pozbawionego sztucznych „fasad” i ograniczeń. Życie było dla niej wielkim nauczycielem doświadczając poprzez śmierć jej męża i mentora. Wyszła z tej sytuacji jeszcze silniejsza i mądrzejsza.

W tym magazynie przyjrzymy się jednej z plag zdrowotnych współczesności jaką stała się borelioza. To bardzo tajemnicza choroba. Odkryta i opisana została stosunkowo niedawno. Stanowi ona wielkie wyzwanie dla chorych i lekarzy. Może w każdej chwili dotknąć każdego w każdym wieku. Potrafi być bardzo poważna i niebezpieczna a jej leczenie często przynosi skutki uboczne. Na szczęście nasi eksperci znają różne rozwiązania, które wspierają leczenie, są naturalne i nie posiadają żadnych efektów ubocznych. To mogą być zioła, dieta, totalna biologia lub też biorezonans. Warto zapoznać się tymi informacjami abyśmy widzieli tą chorobę w szerszym kontekście. Wiosna i lato to jak zwykle dobry czas na przeróżne zabiegi oczyszczające organizm. W ramach Akademii Biowitalności SANTE dowiemy się więcej o diecie i przeróżnych zabiegach wspomagających oczyszczanie organizmu.

W numerze poznamy także najstarszy detox na świecie czyli ajurwedyjską Panchakarmę. W ciekawy sposób pokażemy zjawisko rozwoju tzw. medycyny integracyjnej. Może to jest właśnie przyszłość medycyny? Łączenie tego co najlepsze z medycyny akademickiej i tradycyjnej medycyny naturalnej np. chińskiej czy ajurwedyjskiej. Poznamy świat eko-budownictwa, o którym opowie nam praktyk i projektant Magda Górska. Damy się też zainspirować Frederico Vera, który pokaże nam, że wszyscy jesteśmy artystami. To piękna teza, w którą głęboko wierzymy. A więc zapinamy pasy i ruszamy w podróż do nowej odsłony fascynującego świata E!stilo.

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress