Numer 1/2016

Początek każdego roku skłania do większej refleksji nad swoim życiem. Myślimy o tym jak go przeżyliśmy. Czy nasze życie zmieniło się na lepsze? Jeśli nasz bilans nie wychodzi zbyt pozytywnie, wiele osób pragnie coś zmienić na lepsze. Czy wiecie, że wśród marzeń i „postanowień poprawy” Polaków w ostatnich latach zdecydowanie dominują te związane ze zdrowiem…? Pragną dla siebie więcej ruchu, zdrowszej diety, zrzucenia kilogramów itp. My w Estilo cieszymy się z tego. Wiemy, że zdrowy styl życia wpływa nie tylko na ciało, ale i całe nasze życie.

Przekonał się o tym np. Sławek Uniatowski, muzyk i bohater naszej okładki. Dzieli się z nami od serca tym, jak wiele zmieniło się u niego po tym, jak sport i zdrowe odżywianie stało się jego codziennością. Jak zwykle w kolejnym numerze będziemy inspirować każdego do zmiany życia i spełniania swoich marzeń. Do cieszenia się chwilą niezależnie od okoliczności. Nawet gdy stykamy się z tak trudnymi, wydawało by się tematami, jak choroba nowotworowa.

W tym wydaniu chcemy odkodować negatywny obraz tej choroby w naszych sercach i umysłach. Temat jest ważny ponieważ dotyka coraz więcej osób i wytworzono wokół choroby nowotworowej atmosferę paniki i beznadziei. A jeśli brakuje nam po prostu szerszej wiedzy na temat tej choroby?

Doświadczenia medycyny komplementarnej pokazują zupełnie inny obraz nowotworów, niż znamy powszechnie. Możemy się nie tylko przed nimi zabezpieczyć, ale także lepiej radzić sobie z nimi, kiedy się pojawią. Mamy nadzieję, że odmienimy Was sposób myślenia o tym temacie.

Dziękujemy wielu ekspertom, którzy zechcieli podzielić się z nami cenną wiedzą w tej dziedzinie. W tym numerze wreszcie dowiemy się czym tak naprawdę jest Wellness. Odkryjemy oczywisty fakt jak bezcennym okresem jest dzieciństwo i że jako rodzice powinniśmy pozwolić dzieciom wyrażać Siebie. Zadziwimy się też tym, że pijąc więcej wody możemy schudnąć.

To będzie numer pełen niespodzianek. Zapraszamy do lektury

Zakup numer E!stilo TUTAJ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress