Polskie Oskary SPA i Wellness 2020 wręczone!

5 lutego, w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie, odbyła się finałowa gala 11. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2020. Organizowany od lat konkurs promuje hotele SPA i Day SPA w Polsce i za granicą. Laureatów wyłaniają goście hotelów SPA i wellness w trwającym 8 miesięcy głosowaniu internetowym organizowanym przez Magazyn EDEN oraz Kapituła Ekspertów, powoływana spośród konsultantów rynku SPA, przedstawicieli branży i mediów. Do tegorocznej edycji zgłoszono 250 obiektów SPA, w tym 180 polskich i 70 zagranicznych. Goście nagrodzili obiekty w 5 kategoriach, Kapituła Ekspertów przyznała nagrody w 18 kategoriach.
W tym roku po raz pierwszy wręczono także nagrody dla wyróżniających się marek kosmetyków profesjonalnych oraz dystrybutorów urządzeń kosmetycznych. Wyjątkowe nagrody – „Klucze do Edenu” otrzymały osoby, które od lat przyczyniają się do rozwoju rynku SPA i Wellness, a dzięki temu dbają o nasze zdrowie, kondycje i urodę.

Wszystkim Laureatom statuetki i dyplomy wręczało znakomite grono gwiazd.
Wśród obiektów zagranicznych nagrodzone zostały: Hotel Barcelo Asia Gardens & Thai SPA, jako Perfect SPA Hotel w Hiszpanii,
Resort Mark Brandenburg w Brandenburgii – Perfect SPA Hotel w Brandenburgii,
Alpeiner Nature Resort Tirol w Austrii, jako Perfect SPA Hotel w Europie.
Na liście polskich laureatów znalazły się:
Najlepszy Hotel SPA w Polsce – Best SPA Hotel – Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej
Nagrodę główną i tytuł Best SPA in Poland otrzymał Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. A jego właściciel Paweł Dziubasik dziękował za to wyjątkowe wyróżnienie po góralsku.
Nagroda Specjalna – Best SPA Investor – Park of Poland i Suntago Water Park
Nagroda specjalna Best SPA Investor trafiła do rąk właścicieli firmy Park of Poland i Suntago Water Park, który otwiera swoje podwoje już 20 lutego i jest największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie, w skład którego wchodzi także wyjątkowy kompleks saun i luksusowa strefa zabiegowa SPA.
Więcej informacji na portalu www.SPAeden.pl

scena z: Anna Korcz, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Milena Rostkowska-Galant, Paulina Przybysz, Anna Głogowska, Ewelina Ruckgaber, Elżbieta Romanowska, Małgorzata Pieczyńska, Jakub Kucner, Andrzej Nejman, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Sławomir Doliniec, fot. Podlewski/AKPA

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress