ODKRYJ W SOBIE NIESKOŃCZONOŚĆ – 2-dniowy kurs medytacji

Po raz pierwszy w Polsce Vigyan Bhairav – dwudniowy program medytacji, bazujący na 112 technikach, prowadzony osobiście przez światowej sławy nauczyciela i ambasadora pokoju Sri Sri Ravi Shankara. Dzięki lekkiej i przystępnej nauce Ravi Shankara, dowiesz się jak korzystać z antycznej mądrości medytacyjnej w swoim życiu codziennym. Kurs skierowany jest zarówno do osób chcących dopiero rozpocząć przygodę z medytacją, jak i dla tych, którzy chcą wejść na jej wyższy poziom.
 

Po pierwsze: 2 dni medytacji prowadzone przez Mistrza. “Vigyan Bhairav” to dwudniowy program medytacji, bazujący na 112 technikach, dających doświadczenie zupełnie nowego wymiaru – Nieskończoności w swoim wnętrzu jak i świecie dookoła. Przeznaczony dla osób zarówno praktykujących, początkujących jak i tych czekających na właściwy moment.

Po drugie: Nauka technik medytacji do uwalniania stresu i napięcia. Odkryj jak skutecznie uwolnić wszystko to, co jeszcze powstrzymuje Cię przed pójściem do przodu i pełnym rozkwitem Twojego potencjału. Zasmakuj spokoju umysłu i harmonii w codziennym życiu, to może być Twój pierwszy krok do prawdziwej transformacji!

po trzecie: Będziesz miał okazję wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi. Podczas tego specjalnego warsztatu, światowy przywódca pokoju i mistrz duchowy Sri Sri Ravi Shankar odsłoni subtelne sekrety starożytnego – powstałego ponad 5000 lat temu tekstu “Vigyan Bhairav” (“Nauka Świadomości”). W typowy dla siebie, lekki i przystępny sposób poprowadzi nas ku doświadczeniu głębokiej przestrzeni i odnalezieniu błogostanu wewnątrz siebie.
 

Jak na tym skorzystasz?

 • Zanurzysz się w doznaniu głębokiego szczęścia płynącego z wewnątrz
 • Doznasz jasności umysłu i pobudzisz klarowność w działaniu
 • Otworzysz się na działanie jako pewny siebie i swojego potencjału
 • Aktywujesz wewnętrzne pokłady energii, podniesiesz witalność i odporność
 • Rozbudzisz kreatywność, dynamizm i zdolność podejmowania decyzji
 • Pogłębisz swoją praktykę medytacji i pobudzisz intuicję

 •  

  Daj sobie odpocząć wśród zieleni lasów i wspaniałej atmosfery ośrodka w Tarasce. Miejsce istnieje od 2002 roku na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość natury, cisza, spokój, wegetariańskie posiłki i dobra energia pozwolą Ci prawdziwie wyciszyć się i odprężyć. Ponad 50 tysięcy osób z całego świata doświadczyło korzyści płynących z kursu. Za każdym razem bilety zostały wyprzedane przed czasem, masz ostatnią szansę na zakup biletu i nauki medytacji!

  Sri Sri Ravi Shankar

  Nauczyciel, ambasador pokoju i humanitarnych wartości. Swoją wizją świata wolnego od stresu i przemocy inspiruje miliony – w 156 krajach Art of Living pomogło już ponad 370 milionom ludzi odnaleźć spokój umysłu i radość życia. Dzięki technikom oddechowym, medytacji i praktycznej wiedzy przekazywanej na naszych kursach pomagamy ludziom wzmocnić więzi społeczne oraz odzyskać dobre samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne.
  “Zawsze wtedy kiedy czujesz miłość i radość, twój umysł jest w tu i teraz. I na tym polega sztuka życia – na byciu w chwili obecnej:”
   


   
  Magazyn Estilo wspiera wydarzenie! W najnowszym numerze Naszego Magazynu dostępny jest tekst samego Sri Sri Ravi Shankara “Czym jest Medytacja?”. Tekst który poruszy serce i umysł, a już niebawem udostępnimy jego część na naszym FACEBOOKU (warto zacząć śledzić go już dziś!) A tych mniej cierpliwych, zachęcamy do zakupu najnowszego numeru przez nasz SKLEP INTERNETOWY.
   
   
   
   
   

  Recent Posts
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress