Najnowszy numer już w sprzedaży!

Najnowszy numer Magazynu Estilo jest już dostępny! Mamy nadzieję, że wakacyjny numer naszego magazynu będzie z Wami na każdym etapie wakacyjnych przygód, przysporzy Wam wiele radosnych chwil a dodatkowo odstresuje. A to właśnie STRES jest tematem tego numeru!

Wreszcie potraktujemy go z należytą powagą i pokażemy z różnych perspektyw. Wszyscy słyszeli, że stres jest niebezpieczny i może prowadzić do chorób. Jednak czy istnieje stres pozytywny? Jakie są wszelkie źródła stresu. Jak możemy zapobiegać stresowi według medycyny chińskiej lub ajurwedy. Czym jest koło emocji w którym nieustannie się kręcimy. Jakie są związki pomiędzy stresem a powstawaniem chorób. Zapytamy także naszą gwiazdę z okładki Julię Rosnowską oraz grupę przedstawicieli blogosfery jak na codzień radzą sobie ze stresem.

Okazuje się, że jednym z najmądrzejszych sposobów na ograniczenie stresu jest właśnie nauka życia w chwili obecnej. Wszystkie nurty rozwoju duchowego zalecają nam takie podejście do życia. Zamiast ciągle planować wszystko lub się zamartwiać – doceniajmy to co mamy, pozwólmy sobie trochę popłynąć z życiem. Zobaczyć jaki ono ma dla nas plan. Oprócz tematyki stresu w bieżącym numerze znajdziecie dużo wspaniałej kuchni wegańskiej oraz materiałów o diecie surowej. Dowiemy się czy takie diety są dla każdego i jakie płyną z nich korzyści. Cieszmy się każdą chwilą!

Żyjemy w czasach wielkiej niepewności i stresu. Mamy często wielkie plany jednak życie zawsze pisze swoje scenariusze. Przykładem na to jak wielką moc ma życie jest sytuacja jaka spotkała Alżbetę Lenską, która przez dwa lata odpowiadała za E!stilo jako redaktor naczelna. Ta wspaniała, pozytywna i ciągle uśmiechnięta aktorka nagle upadła i znalazła się w szpitalu, gdzie stwierdzono pęknięcie tętniaka w mózgu. Zła wiadomość była taka, że większość osób nie wychodzi z takiej sytuacji żywym. Jednak ona cudem przeżyła dzięki natychmiastowej operacji, kompetencjom lekarzy a także późniejszemu wsparciu tysięcy ludzi, którzy dowiadując się o tym przez media społecznościowe, wspierali ją poprzez modlitwę i pozytywne myślenie.

Niesamowite było obserwowanie jak wielkie wsparcie w mediach otrzymywała Alżbeta także od zupełnie jej nieznanych osób. Chyba najcudowniejsze były komentarze wielu osób: “ojej, taka tragedia, a ja się martwię w życiu o głupoty.” W sytuacja zagrożenia życia zaczynamy wreszcie dostrzegać, jakimi drobiazgami zaśmiecamy sobie życie. Jakie „produkujemy” dla siebie niepotrzebne zmartwienia. Zaczynamy się zastanawiać co naprawdę jest nam niezbędne do przeżycia i jakie są nasze priorytety. Mechanizm nieustannego generowania kolejnych potrzeb lub zamartwiania się jest jednym z największych powodów wszechobecnego stresu.

Sprawdź o czym piszemy w najnowszym numerze i zaopatrz się w lekturę na wakacje! Nasze numery do kupienia w Empiku, Kolporterze i dobrych salonikach prasowych! Pamiętaj, że możesz również dokonać zakupu przez nasz sklep internetowy dostępny TUTAJ! A jeśli chcesz co kwartał otrzymywać numer Magazynu Estilo, dajemy możliwość prenumerowania Magazynu w opcji rocznej i półrocznej! W każdym z tych przypadków magazyn dociera do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej, a koszt przesyłki jest GRATIS!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress