Najnowszy numer już w sprzedaży!

Ten numer Estilo będzie szczególny. Zajmiemy się etycznym biznesem opartym na wartościach. Zgodnie z Dekalogiem Estilo, naszym celem jest propagowanie świadomego, etycznego i zgodnego z naturą stylu życia.

Co to znaczy świadome życie? Bardzo ważną częścią życia jest ekonomia i prowadzenie biznesu. To w biznesie kształtują się najważniejsze tendencje wpływające na jakość życia na naszej planecie a menedżerowie chyba w największym stopniu decydują w jakim kierunku rozwija się nasza cywilizacja.

>Wszyscy widzimy, że „coś jest nie tak” z naszą cywilizacją. Rozwijamy technologie i produkcję w takim kierunku, aby zapewnić sobie teoretycznie coraz większy komfort życia. Ale efekt jest wręcz odwrotny. Ilość ludzi chorych, sfrustruowanych i nieszczęśliwych lawinowo rośnie zamiast spadać. To efekt tego, że większość firm nie myśli o prawdziwej jakości życia, lecz o chwilowym zysku a nie długoterminowych korzyściach dla społeczeństwa. Jednak to wszystko się zmienia. Coraz więcej przedsiębiorców i menadżerów zmienia sposób myślenia i działania w kierunku etyki oraz ekologii. Dają zarówno sobie jak i swoim pracownikom więcej przestrzeni na życie – nie tylko pracę ponad siły. Wiadomo już, że działanie w równowadze i z dbałością o innych przynosi dobre efekty, wszystko wraca do nas z nawiązką.

Liderzy otwierają się bardzo na holistyczne myślenie o biznesie czyli uwzględniają też rolę energii i świadomości. W tym ujęciu patrzymy na firmę jak na „żywy organizm”, którego trzeba poznać i zoptymalizować na każdym poziomie. Praca to integralna część naszego życia. Więc zrozumienie tego jak podnieść jakość życia także w biznesie wydaje się kluczowe dla każdego. Zapraszamy do lektury nowych fascynujących materiałów w tym numerze… w najnowszym numerze m.in:

Dział Ludzie: wywiad z Piotrem Śliwińskim “Prowadzenie biznesów w podróżach z pasją”
 
Dział Ważny Temat:

 • Energia biznesu, czyli jak mieć efektywniej działającą firmę
 • Magnetyczna moc “Dlaczego”?
 • Co daje medytacja w biznesie?
 • Czy intuicja pomaga w biznesie?
 • Odkryj swoje szczęście
   
  Dział E!Zdrowie

 • Olejki eteryczne, zdrowie w zasięgu ręki
 • CO2 – wróg czy przyjaciel?
   
  Dział Einpsiracje

 • Drzewo rodowe, gdy przodkowie do nas przemawiają…
 • Kto się wszędzie czuje jak w domu, nigdy nie jest u siebie
 • Choroba, wypadek czy niepełnosprawność to nie wyrok, i wiele innych inspirujących treści!

 •  

  Sprawdź o czym piszemy w najnowszym numerze i zaopatrz się w lekturę na wakacje! Nasze numery do kupienia w Empiku, Kolporterze i dobrych salonikach prasowych! Pamiętaj, że możesz również dokonać zakupu przez nasz sklep internetowy dostępny TUTAJ! A jeśli chcesz co kwartał otrzymywać numer Magazynu Estilo, dajemy możliwość prenumerowania Magazynu w opcji rocznej i półrocznej! W każdym z tych przypadków magazyn dociera do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej, a koszt przesyłki jest GRATIS!

  Recent Posts
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress