Międzynarodowy Dzień Jogi „Joga jest ZDROWA”

16 czerwca będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi, w Warszawie w Łazienkach Królewskich (k. Ermitażu) w godzinach 10-18 oraz w wielu miastach w Polsce. Już po raz piąty będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi. Polska jest jednym z blisko 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto. Zeszłoroczne obchody w Warszawie przyciągnęły ponad 20 tys. osób, które w atmosferze rodzinnego pikniku ćwiczyły jogę i korzystały z przygotowanych atrakcji.
 

Hasłem tegorocznej V edycji będzie „Joga jest ZDROWA”


 

Całodniowy piknik rodzinny podczas którego odbędą się otwarte zajęcia jogi dla każdego! Dużym zainteresowaniem cieszą się rokrocznie strefa kulinarna, stoiska z indyjskimi, wegetariańskimi i wegańskimi przysmakami oraz lodami i słodkościami , aromatyczną kawą i indyjską herbatą. W Strefie relaksu: odpoczynek na leżaku, kocyku, matach, rozmowy z przyjaciółmi.

A w Strefie wystawców kolorowo: najnowsze kolekcje ubrań, mat, akcesoriów do jogi, książek i naturalnych kosmetyków, unikatowych produktów kulinarnych, mebli i przedmiotów dekoracyjnych. Liczne spotkania z autorkami książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu.

Wydarzenie objął patronatem ambasador Republiki Indii Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Indii, Tsewang Namgyal oraz Ambasadorki Jogi Małgorzata Pieczyńska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Natalia Przybysz, Agnieszka Cegielska, Aneta Awtoniuk, Ewa Szabatin, Dominika Łakomska.

Joga to doskonała metoda – by w naturalny sposób zadbać o równowagę psychofizyczną. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji znalajdzie podczas tego dnia aktywności dla siebie – dostosowane do różnorodnych potrzeb i możliwości.

Więcej informacji: dzien-jogi.pl oraz na Fanpage!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress