Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 „Joga – styl życia”

Tegoroczny Dzień Jogi pod hasłem „Joga – styl życia” będziemy świętować w niedzielę, 17 czerwca, w Warszawie w Łazienkach Królewskich (k. Ermitażu) w godzinach 10-17 oraz w całej Polsce. Już po raz czwarty będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi. Polska jest jednym z blisko 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto. Zeszłoroczne obchody w Warszawie przyciągnęły ponad 20 tys. osób, które w atmosferze rodzinnego pikniku ćwiczyły jogę i korzystały z przygotowanych atrakcji. Nie zabrakło też wydarzeń w całej Polsce – w ponad dwudziestu miastach odbyły się pikniki, sesje jogi, wykłady i spotkania.

W Warszawie w tym roku będziemy świętować w nowej lokalizacji, w Łazienkach Królewskich koło Ermitażu (wejście od ul. Myśliwieckiej 1). W programie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – oprócz możliwości wzięcia udziału w lekcjach jogi z dyplomowanymi nauczycielami można będzie też posłuchać wykładów nt. jogi i zdrowego stylu życia, a także zadać pytania ekspertom od jogi i diety.

Zajęciom jogowym będą towarzyszyły występy grup artystycznych, odbędą się m.in. pokazy tańca indyjskiego (klasycznego i współczesnego), pokazy kulinarne oraz koncerty. Nie zabraknie też animacji i zajęć dla najmłodszych.

Jak co roku, aby wspólnie ćwiczyć jogę przybędą ambasadorki wydarzenia: Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Małgorzata Pieczyńska i Natalia Przybysz, a także patronujący całemu świętu ambasador Republiki Indii.

Dużym zainteresowaniem cieszy się rokrocznie strefa kulinarna, stoiska z indyjskimi, wegetariańskimi i wegańskimi przysmakami oraz lodami i słodkościami , aromatyczną kawą i indyjską herbatą. W Strefie relaksu: odpoczynek na leżaku, kocyku, matach, rozmowy z przyjaciółmi.

A w Strefie wystawców kolorowo: najnowsze kolekcje ubrań, mat, akcesoriów do jogi, książek i naturalnych kosmetyków, unikatowych produktów kulinarnych, mebli i przedmiotów dekoracyjnych. Liczne spotkania z autorkami książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu.

Bądź tam z nami! Zabierz znajomych, rodzinę, pupili – mile spędzisz czas.

Joga to doskonała metoda – by w naturalny sposób zadbać o równowagę psychofizyczną. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji znalajdzie podczas tego dnia aktywności dla siebie – dostosowane do różnorodnych potrzeb i możliwości.

Organizatorami Międzynarodowego Dnia Jogi w Polsce są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL). 17 czerwca 2018 r. w godzinach 10-17 w Łazienkach Królewskich, wejście od ul. Myśliwieckiej (k. Ermitażu)

Więcej info: www.dzien-jogi.pl oraz facebook.com/DzienJogi
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress