Koncert Snatam Kaur! Powrót po 9 latach!

Koncerty Snatam Kaur wnoszą radość i uskrzydlają słuchaczy wszędzie gdzie śpiewa utwory zarówno ze swojego nowego albumu „Beloved” jak i bogatego katalogu kompozycji z wcześniejszych albumów, których część stała się już klasyką “devotional music”.

Jej niepowtarzalny, kojący głos i ponadczasowe utwory jak “Prem”, “Grace”, “Anand”, “Liberation’s Door” czy “Light of the Naam” zainspirowały i przyniosły poczucie głębokiego wyciszenia słuchaczom z całego świata dzięki zniewalającej mieszance tradycyjnych mantr i rozległym wpływom zarówno wschodniej jak i zachodniej muzyki.

Najlepszym sposobem doświadczenia tej muzyki, ciepła i mądrości Snatam są koncerty.

Koncert to doskonała okazja żeby otworzyć się na siłę mantrmówi Snatam – Żeby się w nich roztopić i poczuć uzdrawiający wpływ. Koncertami chcę łączyć ludzi z mantrami, dzięki którym można samoistnie złapać kontakt z wewnętrzną lekkością, miłością. Wielokrotnie doświadczyłam, że słuchanie czy wspólne śpiewanie mantr świetnie wpływa na uwalnianie stresu czy przeładowania, które jest powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Dla wielu ludzi to sposób na przywrócenie poczucia spokoju”.

Snatam Kaur to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka, kompozytorka i aktywistka społeczna wychowana w tradycji Sikhijskiej i Joga Kundalini. Ma niezwykły talent do transformowania tradycyjnych mantr w melodie trafiające w upodobania współczesnego odbiorcy. Ponad 20 lat spędziła ze swoim duchowym nauczycielem Yogi Bhajanem. To on uczył ją Naad Joga, czyli jogi skupiającej się na dźwiękach. Dzięki osobistemu doświadczeniu wewnętrznego spokoju i uzdrowienia jej muzyka trafia do osób o różnym spojrzeniu na życie. Przez ostatnie 16 lat koncerty, muzyka i warsztaty są sposobem Snatam na dawanie innym narzędzi do odnalezienia spokoju w codziennym życiu.

Każda z kompozycji z jej ostatniego albumu „Beloved” niesie ze sobą określony uzdrawiający efekt. Koncert w Warszawie, będzie jedynym koncertem Snatam Kaur w Polsce do której wraca po pierwszym koncercie…aż 9 lat temu.


22.maja
Filharmonia Narodowa, Warszawa,
Bilety do kupienia: TUTAJ
Jedyny koncert w Polsce!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress