II. Bal Charytatywny Wiele Serca już za nami!

Dnia 19 października, odbył się bal charytatywny Wielkie serca. W trakcie wydarzenia organizacja zebrała 19.000zł. Zebrane fundusze przeznaczone są na budowę Domu Chronionego dla Osób Wykluczonych Społecznie.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. obraz Słoneczny Poranek ufundowany przez autorkę, nabyty za 3.700zł; stroje fitness Marki Osome i suknia od Macademian Girl podarowaną organizacji przez Dyrektor Stylizacji Telewizji Polsat Piotra Konckiego, nabyty za kwotę 1.200zł ; Vouchery od Hotelu Bulwar wraz z cygarem podarowanym organizacji przez firmę NICROMETAL S.A.; nabytym za kwotę 2.200zł; piłkę nożna z autografem Kuby Błaszczykowskiego od Wypożyczalni Samochodów Sylcar; nabytym za kwotę 6.000zł; ,monety Kolekcjonerskie z Serii Wielcy Polscy Ekonomiści ufundowane przez Związek Banków Polskich, Partnera Specjalnego wydarzenia; oraz popiersia postaci historycznych ubiegłego wieku; przekazane organizacji przez firmę NICROMETAL S.A., nabyte za kwotę 600zł; ekskluzywną torbę i akcesoria od marki PEEMER More than things, nabyte za kwotę 1.200zł; suknię Pauliny Sykut Jeżyny przekazaną od Piotra Konckiego nabytą za kwotę 700zł.
 

W trakcie wydarzenia odbyła się również loteria na której można było wylosować atrakcyjne upominki podarowane m.in. przez CH Toruń Plaza, Café Lenkiewicz, Drogerię Douglas, Drukarnie Pozkal, Intermarche Elżbieta Mikołajczyk, Mydlarnię u Franciszka, RayPath International, POLOmarket oraz Kaprys Inowrocław.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress