Konferencja “Healthy Day” – Łódź

Healthy Day to jedyne i niepowtarzane całodniowe wydarzenie w całości skupione na wartości uznawanej przez nas za najważniejszą – na zdrowiu. Wydarzenie zgromadzi cenionych i uznanych w środowisku specjalistów. Nazwiska, takie jak dr Piotr Kardasz, dr n. med.Maria Bortel-Badura oraz prof. dr hab. Janusz Solski, to zapowiedź przedstawiania tematów w sposób, jakiego jeszcze nie mieliście okazji poznać.

Co więcej, mówimy o jedynym takim wydarzeniu na skalę całej Polski. Trzy panele prowadzone przez niezwykłych specjalistów, podczas których otrzymacie informacje podane w przystępny, ale i bardzo atrakcyjny sposób.

Czeka nas Was wiedza w nowatorskim wydaniu, która nigdzie indziej dotąd nie została zaprezentowana. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy do udziału, bo z tego wydarzenia wyjdziecie na nowo uświadomieni, bez jakichkolwiek wątpliwości, a z chęcią, by wybrać się na kolejny tego typu event.

Jeśli nie chcecie przegapić tak wyjątkowego wydarzenia i spotkań ze specjalistami, zapewnijcie sobie już dziś miejsce na Healthy Day!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress