Festiwal Wibracje – patronat E!stilo

Motto Festiwalu to cytat znanego wynalazcy Nikola Tesli: „Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”. Stąd inspiracja na nazwę wydarzenia.

Ponad 4000 uczestników spodziewają się organizatorzy 3. edycji Festiwalu Wibracje. Na czterodniowy program wydarzenia składa się ponad 200 godzin wykładów i warsztatów, które poprowadzi około 100 prelegentów. Nie zabraknie także koncertów, zajęć jogi, medytacji oraz eksperymentów naukowych. Festiwal odbędzie się w dniach 13-16 czerwca w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim. Celem Festiwalu Wibracje jest pogłębianie wiedzy o sobie i otaczającym świecie oraz tworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wszystko w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

Wibracje to festiwal wiedzy, doświadczania i zabawy. Na 2 scenach plenerowych, namiocie i 2 salach konferencyjnych wystąpią najlepsi praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach: zielarze, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, naukowcy, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju, psycholodzy i dietetycy. Po części wykładowej na scenach pojawią się muzycy: DJ oraz zespoły.

Na deskach Festiwalu wystąpią m.in.: Dr Marzanna Radziszewska-Konopka, która opowie o psychobiologii związków, dr Tadeusz Błaszczyk przybliży naturalne sposoby dbania o zdrowie i zagadnienia skutecznego ziołolecznictwa w oparciu o medycynę chińską, dr Dorota Ackerman Szulgit wyjaśni jak dieta wpływa na funkcjonowanie mózgu, dr Kolecki omówi działanie enteogenów i nowoczesnych metodach wykorzystania ich w terapii, Marek Kukułka przybliży zagadnienie szamanizmu, a prof. Łukasz Łuczaj opowie o dzikich roślinach jadalnych. W programie pojawią się także spotkania dotyczące męskiej i żeńskiej natury we współczesnym świecie, zagadnienia dotyczące biorezonansu czy SCIO. Całości towarzyszyć będzie cała paleta zajęć aktywizujących umysł i ciało, np. joga śmiechu, taniec intuicyjny, medytacja vipassana, TaoYin.

W ubiegłym roku, z całej Polski przyjechało ok 3000 tysiąca osób zainteresowanych szeroko pojętą wiedzą alternatywną, rozwojem osobistym i duchowym. Sukces dwóch edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą.

Uczestnicy, poprzez udział w spotkaniach, mają okazję do lepszego zrozumienia siebie, otaczającego świata, skutecznych rozwiązań medycznych, a także pogłębiania świadomości i poszerzania wiedzy. W efekcie przekłada się na stabilność emocji, wewnętrzną harmonię oraz prawdziwe przeżywanie życia. Obok wiedzy, uczestników przyciąga unikalna atmosfera: pełna radości oraz poczucia wspólnego tworzenia świadomej społeczności – której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek.


Termin i lokalizacja Festiwalu:

Impreza odbędzie się w dniach 13-16 czerwca 2019 w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Otoczony naturą ośrodek znajduje się 25 km od Warszawy, z lasem i plażą.

Więcej informacji:
Strona internetowa: www.wibracje.com.pl
Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/wibracjefestiwalofficial
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/2179186192295532

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress