Festiwal Joga Party! 2-3 czerwca 2018!

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na Festiwal Joga Party w Krakowie, w dniach 2-3 czerwca w Fortach Kleparz. Festiwal odbywa się w związku z obchodami Miedzynarodowego Dnia Jogi, a jego celem jest propagowanie różnych dziedzin jogi i zdrowego stylu życia jako sposobów na osiągnięcie spokoju, równowagi wewnętrznej, zdrowia oraz zadowolenia w życiu.

Joga, to starożytny system, przez wielu postrzegany tylko jako proces ćwiczeń fizycznych, lecz przez znawców tematu określany jako uniwersalny styl życia. Ostatnimi laty joga jest coraz bardziej wszechobecna w naszym społeczeństwie. Na stałe zagościła już na siłowniach i w klubach fitnessu. W polskich miastach rokrocznie otwieranych jest coraz więcej nowych szkół i klubów jogi. Jest również coraz częściej obiektem badań i prac naukowych, które dowodzą jej wyjątkowego wpływu na nasze zdrowie.

Joga Party, to impreza adresowana do wszystkich grup wiekowych, zarówno do osób, które nigdy nie miały z jogą nic wspólnego, jak i do tych, którzy regularnie ćwiczą Hatha Jogę. Bogactwo i różnorodność oferowanych warsztatów przygotowanych na Festiwalu Joga Party, jest naprawdę imponujące. Na festiwalu będzie można spróbować Hatha Jogi w różnych odmianach, a także ćwiczeń Chi Kung i Tai chi. Zajęcia będą zróżnicowane pod względem poziomów trudności. Po zajęciach w Strefie Jogi i Harmonii Ruchu będzie można odprężyć się w Komnacie Medytacyjnej oraz nauczyć się, jak praktycznie radzić sobie ze stresem i codziennymi napięciami. Sesje medytacji z dźwiękiem pozwolą zanurzyć się w kojących dźwiękach mantr oraz nauczyć się jak w prosty sposób dodać techniki medytacji do swojego życia.

W programie również:
– zajęcia z różnych stylów jogi,
– porady dietetyków,
– kursy vege gotowania połączone z degustacją,
– warsztaty artystyczne,
– sesje relaksacji i medytacji,
– konferencje i prelekcje,
– panele dyskusyjne,
– koncerty,
– pokazy filmow
– zajęcia dla najmłodszych,
– konkursy z nagrodami,
– strefa wystawców i vege food trucków.

Celem festiwalu jest przybliżenie systemu jogi, jako pozytywnego stylu życia, który nie tylko zaowocuje poprawą naszej kondycji fizycznej, ale również pomoże nam podnieść jakość i radość życia.

Bo to właśnie radość życia wyróżnia nas z tłumu!

Organizatorem jest Stowarzyszenie MAYE (Muzyka, Art, Yoga, Eko).

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress