Family Yoga Festival w Sulisławiu, 28 – 30 czerwca 2019

Jesteś miłośnikiem jogi, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę na macie? Spędź z nami niesamowite 3 dni w pięknym otoczeniu przyrody, podczas których nie tylko naładujesz się pozytywną energią na najbliższe kilka miesięcy, ale również będziesz mógł poeksperymentować z różnymi stylami jogi.

Do wspólnej praktyki zaprosiliśmy nauczycieli, którzy od kilku lat tworzą dla Ciebie eksperckie materiały w magazynie „Yoga & Ayurveda”. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Ulla Wilczyńska-Kalak (Vinyasa Yoga), Olga Szemley (Yogattractive), Bartosz Furmaniak (Hatha Yoga), Marek Bednarski (Iyengar Yoga), Aldona Filipiuk (Ashtanga Yoga), Paulina Strzednicka (Aerial Yoga) czy Alicja Sobczak (Acro Yoga).

W ramach Festiwalu odbędą się wykłady z naszymi ekspertami, z których dowiesz się więcej na temat terapii kamieniami szlachetnym, nutrigenetyki czy transcendentalnej medytacji.
 

Jak co roku, na Festiwalu nie może zabraknąć ambasadorów. W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas: Beata Pawlikowska (podróżniczka i pisarka), Orina Krajewska (aktorka i pisarka) oraz C.M. Bhandari (Honorowy Ambasador Jogi na Świecie), który tradycyjnie poprowadzi poranną jogę o świcie. Codzienne zmagania na macie zakończą koncerty. Na naszej scenie zagrają Novika i Karolina Skrzyńska z zespołem.
 
Dla kogo?

Na Family Yoga Festiwal do Sulisławia zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków, zyskać energię do działania, być zdrowym i zachować młodość na długie lata. Zapraszamy dorosłych, młodzież, a także całe rodziny z dziećmi.

Dla najmłodszych w wieku od 4 do 12 lat przygotowana będzie specjalna strefa, w ramach której równolegle do zajęć dla dorosłych będą odbywały się zajęcia jogi dla dzieci, liczne gry i zabawy. Dzięki temu rodzice będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji Festiwalu.
 
 
 

Festiwal odbędzie się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.

Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich. Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.
 
 
 

Więcej informacji na stronie: https://www.festiwaljogi.pl/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/311815732834396/

DO ZOBACZENIA W SULISŁAWIU!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress