Żyję świadomie. Prelekcja Eksperta Estilo!

Szlachetne zdrowie…. – rymował niegdyś Jan Kochanowski. Gdybyśmy tylko wiedzieli, dlaczego coraz częściej je tracimy?

Medycyna akademicka nie zna odpowiedzi na to pytanie. Medycyna naturalna uważa, że tracimy je w wyniku niezdrowego stylu życia oraz nadmiaru toksyn. To prawda, ale tylko częściowa.

Dlaczego bowiem, jeśli mamy 100 osób, które dokładnie tak samo żyją – kilka z nich dotknie cukrzyca, kilka choroby tarczycy, a inne nowotwór? Wszystko staje się jasne, jeśli w modelu powstawania chorób uwzględnimy również rolę umysłu i stresu. Obecnie cierpimy głównie na tzw. choroby degeneracyjne lub autoimmunologiczne, takie jak: nowotwory, choroby stawów, układu krążenia, itd. Charakteryzują się wysokim poziomem autoagresji, czyli wygląda to tak, jakbyśmy niszczyli swoje własne zdrowie. Skoro umysł steruje wszystkim procesami w ciele, to oznacza, że ma on duży udział w powstawaniu i rozwoju tych chorób.

Na konferencji dowiesz się, czym jest oś zdrowia, na której powstają choroby. Psychosomatyka to już nie teoria, ale sprawdzona wiedza naukowa. Jeśli pragniesz poznać w pełni holistyczny (ciało, umysł i emocje) model zdrowia oraz praktyczne sposoby profilaktyki chorób zapraszamy na konferencję. Poznaj 10 Złotych Zasad Zdrowia.

 

Prelekcje prowadzi Ekspert Estilo: Krzysztof Mencel. Coach zdrowia. Znawca naturalnych terapii zdrowotnych i tak zwanej medycyny stylu życia. Autor wielu artykułów o zdrowiu, pasjonat psychosomatyki i medycyny kwantowej. Twórca i promotor innowacyjnej metody „10 złotych zasad zdrowia”. Współwydawca magazynu Estilo – promującego holistyczną drogę do zdrowia która wiedzie poprzez aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także poprzez pracę ze świadomością.

Certyfikowany trener technik rozwoju osobistego i stress management. Od 20 lat doskonali wiedzę o życiu, poszukując praktycznych rozwiązań, jak połączyć stresującą pracę zawodową z dużą rodziną i zdrowym stylem życia.

Śledź kampanie na FB TUTAJ!

Najbliższa konferencja już 13 marca! Zakup bilet!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress