Sztuka życiowego spełnienia – rusza 3. edycja Akademii Kobiet

„Jeśli potrzebujesz inspiracji i energetycznego kopa, spotkania z innymi, pragnącymi możliwości rozwojowych, kobietami – to Akademia Kobiet będzie dla Ciebie znakomitą sposobnością do zrealizowania tych pragnień. Zapraszamy Kobiety Biznesu, godzące życie zawodowe z priorytetami osobistymi na dwa dni prelekcji doświadczonych praktyków oraz wspaniałe i inspirujące wydarzenia towarzyszące. Dwa energetyczne dni z Kobietami Sukcesu już 23 i 24 czerwca w Hotelu Brant”.

Z Moniką Lichotą rozmawiamy o tym, jak to jest tworzyć nowoczesną formułę wydarzenia, wspierającego kobiety z całego kraju w osiągnieciu życiowej harmonii.
 

Wielokrotnie słyszymy, że praca zawodowa może być połączeniem przyjemnego z pożytecznym, a tzw. „life-work balance” jest hasłem coraz modniejszym… Jak się do tego ma Twój – z sukcesem realizowany – projekt Akademii Kobiet?

„Wszystko jest w porządku, dajesz radę… ” – to chyba takie zdanie, które każda z uczestniczek chciałaby usłyszeć ze sceny od naszych wspaniałych prelegentów. I faktycznie, często to słyszy, nawet jeśli jest to powiedziane innymi słowami, to przekaz jest właśnie taki. Myślę, że każda z nas przyjeżdża na Akademię Kobiet z takim poczuciem obowiązku w sobie, aby wszystko „grało”. Mam na myśli nasze biznesowe obowiązki, nasze rodziny, domy… Nieważne, czy jesteśmy zamężne i mamy dzieci, czy jesteśmy singielkami. To życie zazwyczaj ma dwojaki wydźwięk. Akademia trwa zaledwie dwa dni, a mimo to mnożą się dzięki niej pozytywne relacje i emocje. I to skutkuje efektem fali! Kobiety wspierają się między sobą, wymieniają doświadczeniami. I… mają swoje specyficzne „biznesowe” święto. W tym roku również stawiamy na to, by było ekskluzywnie, przyjemnie i lekko, ale nie brakuje takich wątków biznesowych, jak sesja networkingowa czy zagadnienia związane z naszym osobistym budżetem. Zachowujemy w ten sposób akademicki charakter (uśmiech). Ale umysł wydajny to również umysł wypoczęty, dlatego też zapraszamy uczestniczki na uroczystą galę, gdzie można będzie potańczyć w miłym towarzystwie. Jako, że sztuka łagodzi obyczaje, to i w tej edycji czeka na uczestniczki mocno inspirujący wernisaż. To chyba może być taka częściowa odpowiedź na to popularne szukanie harmonii. Feedback naszych uczestniczek jest jednoznaczny… Kobiety wracają z Akademii „odświeżone”, pełne energii a niekiedy i nowych pomysłów. Przede wszystkim jednak gotową są na nowe wyzwania, czego przyczyną jest również spokój, jaki uzyskały, konfrontując swoje doświadczenia z doświadczeniami kobiet z całej Polski, i które tak samo stoją w obliczu podobnych jak one wyzwań.
 

Co nowego w tym roku czeka na uczestniczki tego niecodziennego wydarzenia?

Jak już wspomniałam, będzie dosyć różnorodnie. Nasi goście specjalni nie zawiodą, wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak, a wśród prelegentów spotkamy sławy ze świata show biznesu oraz osoby będące znakomitymi praktykami biznesu. Tym razem program opiera się o 2 dni, przy czym i miejsce zostało zbliżone do Warszawy, aby łatwiej było dotrzeć wszystkim zainteresowanym. Co ciekawe, spotyka się to z tak pozytywnym przyjęciem, że moje serce po prostu rośnie i czuję motywację do ulepszania formuły spotkania. Mam poczucie misji, a każde dobre słowo, jakie otrzymuję tuż po wydarzeniu od uczestniczek, poświadcza, że Akademia Kobiet niesie w świat inspirującą, wspaniała energię. Kobiety potrafią się lubić i wspierać. To wielka wartość również dla polskiego biznesu! Bo biznes to przecież w dużej mierze relacje! Po całościowy program zapraszamy na stronę akademiakobiet.pl
 

 

ZAPISY: AKADEMIA KOBIET, 23-24 czerwca 2018, Hotel Brant


Dodatkowe informacje:
https://www.facebook.com/akademiakobietpl/
https://www.instagram.com/akademia_kobiet/

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress