Ogólnopolska kampania Fitness umysłu ze Skalską!

Niech Twoje myśli przygotują się na niezły wycisk! Czas na prawdziwą gimnastykę umysłu.

Wyświetlacz na wadze nigdy nie pokaże Twojej prawdziwej wartości, a wyrzeźbione mięśnie nie dadzą ci siły, by osiągnąć trwałe szczęście. Chwyć życie we własne ręce. Zaprzyjaźnij się ze swoimi myślami i odkryj, że silny umysł jest najważniejszy, bez niego zdrowe ciało przypomina pusty pojemnik. Siłownia nie wystarczy, żeby spalić złe emocje i pozbyć się natrętnych myśli. Płyta z ćwiczeniami fitness nie rozwiąże życiowych problemów i nie uwolni cię od kompleksów. Siłownia nie wystarczy, żeby spalić złe emocje i pozbyć się natrętnych myśli. Płyta z ćwiczeniami fitness nie rozwiąże życiowych problemów i nie uwolni cię od kompleksów. Czas na prawdziwą gimnastykę umysłu!

Ciało to za mało – trenuj umysł!

Treningi poprowadzi Dagmara Skalska, trenerka umysłu Polek autorka pierwszego w Polsce programu redukującego toksyczne myśli, emocje i relacje. Autorka książki „Fitness umysłu ze Skalską” oraz bestsellerowej serii „Egoizm to nie grzech”. Pisarka, blogerka, inspiratorka. W swoich książkach łączy myśl Wschodu z myślą Zachodu. Pisze o rozwoju na poziomie cielesnym, mentalnym, emocjonalny i duchowym. Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości własnej i autentyczności. Wspólnie z ukochanym mężem – śp. Tomaszem Skalskim – stworzyli filozofię pozytywnego egoizmu. Prowadzi: blog projektegoistka. pl i społeczność na FB skupiającą ponad 100 tysiące osób na których inspiruje do pokochania siebie, mówiąc: „miłość do siebie, to miłość na całe życie!”. Od 6 lat promuje w mediach pozytywny egoizm. Prowadzi swój cykl „Trening pozytywnej egoistki” w „Pytaniu na śniadanie” w TVP, felietonistka Magazynu Samo Zdrowie, Magazynu Shape, Ambasadorka Magazynu Miasto Kobiet, pasjonatka świadomego oddychania i świadomego życia. Ukończyła kursy oddechowe Art of living, posiada drugi stopień Reiki, korzysta z buddyjskich narzędzi pracy z umysłem. Uczennica Master Yanga – mistrza Shaolin, twórcy metody Calligraphy Health. Certyfikowany nauczyciel Calligraphy Health System. Ze swoimi kampaniami „Egoizm to nie grzech!” dotarła do przeszło 300 000 Polek, bezpośrednio spotkała się z ponad 15 tysiącami kobiet w ramach warsztatów i spotkań.

Rozpoczynamy trening umysłu!

Pierwszy w Polsce program redukujący toksyczne myśli, emocje i relacje. Dzięki niemu nauczysz się zarządzać własną uwagą, zyskasz pozytywne nastawienie do życiowych trudności, zaczniesz skutecznie działać, zapanujesz nad myślami i emocjami, a przede wszystkim poczujesz psychiczny luz.

E!stilo patronuje WSZYSTKIM wydarzeniom, po więcej informacji klikaj TUTAJ! Do zobaczenia!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt