Konferencja – Dzieci wolne od stresu 25 listopad, Wrocław

Konferencja „Dzieci WOLNE od Stresu” skierowana jest do pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców. Chcąc pomóc przetrwać dzieciom w dzisiejszym świecie, pomóc stawić im czoła codzienności musimy wiedzieć: * co je stresuje? Jeśli chcemy pomóc im zbudować siebie, by miały szansę stworzyć życie dobrej jakości musimy wiedzieć: * jak mówić, aby ich nie stresować, * jak budować z nimi pozytywne nawyki, aby potrafiły radzić sobie ze stresem, * jak budować relację, by była wyjątkowa i wspierająca dziecko w jego rozwoju. 6 wyjątkowych prelegentów, nowe spojrzenie na temat, nowe rozwiązania. Nie może Ciebie zabraknąć. Konferencja bez stresu!

To będzie ciekawy czas. Jeśli zastanawiacie się, co począć ze swymi pociechami, to spieszymy poinformować, że w czasie trwania konferencji w sali obok, cudowne animatorki z Linden klocki będą czuwały nad opieką i dobrą zabawą maluchów. Po bilety na wydarzenie zapraszamy TUTAJ

Konferencja i ogólnopolski program ,,Dzieci Wolne od Stresu” to krok milowy dla rozwoju idei, której celem jest rozpowszechnianie wiedzy oraz budowanie przestrzeni bez stresu, w której dzieci swobodnie będą uczyć się, bawić i rozwijać.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt