Jesteś lub chcesz zostać eko-konsumentem? – odwiedź Salon Produktów Ekologicznych Eco-Style!

Zdrowy trend na ekoprodukty nie mija. Według najświeższego raportu „Żywność Ekologiczna w Polsce 2017” rynek ten wciąż wrasta i dopiero nabiera rozpędu. Na sklepowych półkach pojawiają się coraz to nowe produkty ekologiczne, opatrzone stosowanymi certyfikatami. Nie trzeba ich już szukać w sklepach ze zdrową żywnością. Naprzeciw potrzebom wyszły nawet supermarkety. Coraz bardziej świadomi są także konsumenci takich specyfików. Do nich właśnie adresowany jest Salon Produktów Ekologicznych Eco-STYLe w Targach Kielce, który już od 20-22 kwietnia!

Targi żywności ekologicznej, naturalnej i tradycyjnej w roku ubiegłym odwiedziło 20 000 zwiedzających. Salon Produktów Ekologicznych to miejsce, gdzie z konsumentami produktów wysokiej ekologicznej jakości spotykają się bezpośrednio ich wytwórcy – rolnicy z certyfikowanymi uprawami, przetwórcy oferujący unikalne, często „babcine” procesy wytwarzania produktów. Nie brakuje także dystrybutorów i hurtowni żywności ekologicznej. Zaletą Salonu jest możliwość degustacji wielu ekoproduktów przed zakupem.

Kosmetyki naturalne, ekologiczne materiały dla całej rodziny Zakres branżowy Salonu obejmuje zarówno najwyższej jakości żywność ekologiczną i naturalne produkty spożywcze, regionalne, regionalne browary i napoje. Swoją ofertę prezentują gospodarstwa ekologiczne, które często oprócz produktów rolnych, oferują także agroturystykę. Wśród gamy ekoartykułów znajdziemy także specjalnie przygotowywane kosmetyki naturalne, parafarmaceutyki, suplementy diety pochodzenia naturalnego. Podobnie jak w roku ubiegłym Salon obfitować będzie w produkty z ekologicznych materiałów jak len, drewno, wełna, bawełna. Wiele osób poszukujących zdrowych, naturalnych produktów dla dzieci i ekologicznych środków czystości znajdzie coś dla siebie! Warsztaty kulinarne oraz ważne rozmowy W programie wydarzenia zaplanowane są min. warsztaty kulinarne z Mistrzami Polskiej Ekologii. A podczas warsztatów najlepsze certyfikowane produkty, liczne degustacje, utalentowani uczniowie i prawdziwi mistrzowie. Przez trzy dni podczas Eco Style będzie miała miejsce niezapomniana uczta dla eko podniebienia!

Salonowi Eco Style towarzyszą Targi Zdrowia i Urody, Rękodzieło, Agrotravel oraz Dom i Ogród. Dzięki tak kompleksowej ofercie nawet najbardziej wymagający zwiedzający znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do Targów Kielce już od 20 do 22 kwietnia!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress