Family Yoga Festival 2018

Serdecznie zapraszamy na trzy dni warsztatów, inspirujących spotkań, dyskusji, muzyki i zabawy. Festiwal jest znakomitą okazją do zapoznania się z różnymi stylami jogi i kulturą Indii. Rozpocznijcie wakacyjny sezon na łonie natury, wśród przepięknej zieleni i ludzi, których łączy pasja do jogi. Codzienne zmagania na macie zakończą koncerty i beach party. Na naszej scenie wystąpi zespół Mikromusic i specjalnie zaproszona gwiazda – Reni Jusis.

Family Yoga Festival to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom jogi, którzy chcieliby spróbować poszczególnych styli jogi, wywodzących się z różnych tradycji. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, praktykujących jogę od lat. Zapraszamy dorosłych, młodzież, ale też całe rodziny z dziećmi.W ramach Festiwalu zostanie zorganizowana specjalna STREFA DLA DZIECI, w której będą odbywać się zajęcia jogi i medytacji dla najmłodszych. Na naszych milusińskich czekają gry, zabawy oraz inne niespodzianki. Na festiwalu nie zabraknie targu z ekologicznym jedzeniem, naturalnymi kosmetykami i książkami o życiu w zgodzie z naturą.

W programie Festiwalu:

– ponad 30 różnych warsztatów jogi i medytacji (m.in. hatha joga, ashtanga joga, vinyasa flow joga, joga kundalini, aerial joga, joga twarzy i joga hormonalna);
– spotkania z ekspertami z dziedziny urody, zdrowego odżywiania, rozwoju osobistego i holistycznego podejścia do życia;
– specjalny program dla dzieci (zajęcia jogi i medytacji dla najmłodszych, gry, zabawy oraz inne niespodzianki);
– jarmark ekologiczny;
– beach party do białego rana;
– koncert zespołu MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO i RENI JUSIS.

Miejsce

Festiwal odbędzie się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.

Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich. Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.

Zabierz ze sobą rodzinę, zainspiruj się i podziel radością ze światem!
Więcej na informacji na stronie: https://www.festiwaljogi.pl
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/159299454756017/
DO ZOBACZENIA NA MACIE!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress